Obľúbená slovenská herečka Zdena Studenková je známa po celom Slovensku ako aj susednom Česku. 67-ročná blondína si v situáciách, kedy mala potrebu vyjadriť svoj názor, nikdy nekládla servítku pred ústa. Tak tomu nebolo ani v jojkárskom magazíne, kde vyjadrila svoj názor na nezaočkovaných ľudí a na to, že v týchto ťažkých časoch majú ľudia chuť vyjadriť svoj názor nepríjemným spôsobom podnieteným hnevom smerujúcim k šikane.

„Áno, toto obdobie prinieslo niečo také. Ľudia nemali veľa práce, zamýšľali sa nad hlúposťami, začali čítať strašne veľa kadejakých hejtov a hlúpych informácií a preto sme aj v takej situácii s očkovaním, v akej sme. Čím je tá úroveň myslenia nižšia, tým viac sa to prejavuje na tom, ako ktorá dedina alebo mesto sú zaočkované a to je podľa mňa hrozné,“ vyjadrila sa Zdena Studenková v relácii TV JOJ Top Star.

„Pretože fakt, keby sme my ako deti nedostali kedysi injekciu do ramena, tak dnes by sme tu ešte stále zomierali na nejaké čierne kašle, tubery a podobne,“ dodala herečka.

Zdroj: TV JOJ, Pluska.sk