Ahoj, vy tam! Áno, vy, zaťatí jednotlivci, nepokorní umelci, drobní podnikatelia a korporátne titány, všetci chcete pritiahnuť zákazníkov ako včielky na med. Teraz, možno sa vám tvorba webovej stránky javí ako zdolávanie Everstu v plavkách, ale pozor – tu je pre vás riešenie ľahké ako perie – Welcomio!

Spoločnosti všetkých druhov od výrobcov kvetinových vencov cez majiteľov lokálnych pizzérií až po zámočníkov, ktorí otvárajú dvere nielen vášmu domu, ale aj vašemu srdcu – všetci si uvedomujú, že ich úžasný talent a služby potrebujú byť viditeľné online. V dobe, keď je čas vzácnou komoditou (až po diamanty), potrebujeme informácie rýchlo a jasne ako expresný vlak do Prahy. Z Mníchova, samozrejme. 😉

Viete čo? Vaša babička by mohla vytvoriť web stránku na Welcomio, a to dokonca aj cez svoj starý mobilný telefón. Welcomio.com je tak flexibilný ako olympijský gymnasta, dokáže sa prispôsobiť akémukoľvek zariadeniu, ktoré používate, či už je to počítač, mobil alebo tablet. A vaša stránka bude vyzerať úžasne, akoby ju navrhoval Picasso.

Tvorba web stránok je taká jednoduchá, že ju zvládnete na jedno posedenie pri raňajkách. Zákazníci budú mať všetky informácie, od otváracích hodín po kontakty, ako na dlani. Vaša stránka bude tak atraktívna a ľahko nájditeľná, že by ju Google mohol pozvať na rande.

Pokiaľ sa vám v hlave už rodí názov pre vašu stránku, vyskúšajte Welcomio zdarma, a to na celý týždeň. Bez zadania platobnej karty, takže vaša peňaženka zostane veselá a šťastná. Dajte tomu šancu, Welcomio je tu pre vás!

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM