Obľúbená moderátorka televízie JOJ Aneta Parišková si prešla doslova peklom. Jej život skomplikovala zákerná rakovina, s ktorou bojovala dlhé mesiace a aby toho nebolo málo, kvôli pandémii musela zatvoriť svoju škôlku.

„Prvá veľká rana prišla, keď som kvôli opatreniam musela zatvoriť svoju škôlku. Nezabudnem na ten strašný pocit smútku, beznádeje a stresu. Pocit, že mi niekto zbúral to, čo som niekoľko rokov budovala a o čo som sa s láskou starala. Pocit zodpovednosti za zamestnancov… A vzápätí sa u mňa ohlásila rakovina. Najskôr som sa psychicky zložila, preplakala som celé hodiny. A potom, tak ako už veľakrát v živote, som proste zaťala zuby,“ priznala Parišková.

„Mám troch malých synov, o ktorých sa musím postarať, môjho milovaného manžela Mirka, rodičov, brata, priateľov… Rozhodla som sa urobiť všetko pre to, aby som prežila. Celkom vyhraté ešte nemám. Šampanské vraj môžem otvárať, ak sa mi choroba do dvoch rokov nevráti. Každé tri mesiace musím chodiť na kontrolu. Zatiaľ priveľmi neoslavujem, aby som niečo nezakríkla. Teraz sa len teším z každého dňa,“ pokračuje moderátorka.

Aneta striedala dlhú dobu pobyt v nemocnici a v uzatvorenom byte a tak si teraz užíva každý jeden deň. „Túžim sa hýbať a voľne dýchať. Jednoducho žiť,“ priznala moderátorka, ktorá sa rozhodla odsťahovať zo Slovenska a so svojími synmi odcestovať do Ameriky za manželom. 

Sviatky sme strávili už na Floride. Bolo to pre všetkých náročné a veľmi stresujúce. Dlhodobé dištančné vzdelávanie je len slabou náhradou klasického vyučovania. Je mi ľúto, že deti zrazu začali tráviť priveľa času pri počítači a prichádzajú o normálne sociálne kontakty, o normálny školský život. Chalani boli zvyknutí každý deň športovať. Zrazu uviazli v trojizbovom byte bez balkóna. Navyše, ja som s nimi zo zdravotných dôvodov nemohla chodiť von. Bolo mi ich veľmi ľúto. Aj preto sme sa nakoniec s Mirkom rozhodli, že ich zoberieme na Floridu. Chodia tu do školy, zároveň si doma robia zadania pre slovenskú školu. Každý deň športujú, bicyklujú sa, behajú po vonku,“ opisuje Parišková svoj nový život v Amerike.

Zdroj: novycas.sk | Foto: Instagram/aneta_pariskova_official