Na internete môžete nájsť stovky rôznych testov, ktoré „zaručene“ odhalia vašu povahu a dokonca prezradia aj to, čo vy sami o sebe ani len netušíte. Tento test je však iný. Netreba sa veľmi zamýšľať, treba konať rýchlo a inštinktívne. 

Vašou úlohou bude vybrať si jednu osobu na obrázku, ktorá je podľa vás najšialenejšia. Dôležité je, aby ste si vybrali tú osobu, ktorá vám padne do oka ako prvá, naozaj v tom nehľadajte žiaden trik. Táto osoba totiž prezradí, akú máte povahu.

Výsledky testu:

Číslo 1: Si vodca a pravdepodobne aj extrovert. Tvoje okolie však vie, že sa na teba vždy môže spoľahnúť aj napriek tomu, že si veľmi tvrdohlavý a niekedy konáš zbrklo a urýchlene sa rozhoduješ. Pokús sa nad svojimi nápadmi premýšľať trochu viac.

Číslo 2: „Dvakrát meraj, raz strihaj.“ – Toto príslovie ťa dokonale vystihuje. Charakterizuje ťa múdrosť a emočná stabilita. Niekedy sa však snažíš preniesť svoju zodpovednosť na iných. Si milý človek, no tvoje okolie to niekedy využíva.

Číslo 3: Veľmi rád snívaš, no tvoje sny sú niekedy až príliš odvážne, no aj tak sa ti ich darí zrealizovať. Ľudia ti často nerozumejú, pretože považujú tvoje názory za extravagantné.

Číslo 4: Si veľmi zásadný a tvrdohlavý človek. Na všetko máš svoj vlastný názor a nebojíš sa ísť hlavou proti múru. Buď však opatrný a nerob veci, ktoré by ti mohli poškodiť len preto, aby si sa vytiahol pred ostatnými.

Tak čo, sedí výsledok aj na vás?

Zdroj/Foto: brightside.me