To, že sa niečo nedá, je len v našej hlave. Svoje o tom vie aj Američan Kirk Myers, ktorý by pred pár rokmi neveril, že sa po jeho boku budú striedať najkrajšie modelky sveta. Pozrite, čo dokázal!

Kirk bol odmalička väčšie dieťa, nezdravo sa stravoval a ručička na váhe ukazovala stále čoraz viac kilogramov. Najviac miloval čokoládové mlieko, za deň dokázal vypiť až niekoľko litrov.

Všetko sa zmenilo, keď mal 21 rokov. Lekári zistili, že má vážne zdravotné problémy a jeho srdce pomaly zlyhávalo. Odvtedy sa Kirk spamätal, zmenil stravu a cvičil pod dohľadom certifikovaného fitness trénera.

Po tom, ako schudol, nabral sebavedomie a fitness trénerom sa stal on sám. Po zbavení sa 60tich kilogramov sa odsťahoval do New Yorku a pracoval v niekoľkých fitkách.

Raz sa na tréningu stretol s hercom Hughom Jackmanom a jeho zákaznícka klientela sa rozrástla až tak, že si otvoril vlastné fitness centrum. Tak vznikla jeho vlastná značka „Dogpound“. Vystriedali sa u neho aj viaceré anjeliky značky Victoria Secret a množstvo ďalších známych tvárí.

Foto/Zdroj: Instagram/ kirkmyersfitness, esquire.com