Pôvodne mexická herečka Salma Hayek patrí aj vo svojich 54 rokoch k najkrajším ženám svetového šoubiznisu. Odjakživa pritom patrila k tým, ktorí na svojom tele odmietali umelé zásahy. Koniec koncov – načo? Salma si uvedomovala cenu svojej prirodzenej krásy a napriek tomu, že ju neraz obviňovali zo zväčšenia pŕs, „silikóny“ by si v žiadnom prípade nenechala urobiť.

Pravdou totiž zostáva, že hoci má herečka nevídane objemné prsia, tie sú dielom prírody. Čo však nie je celkom obvyklé, v ostatnom čase dosiahli dokonca ešte väčšie rozmery, než mali doposiaľ. Napriek nepekným komentárom niektorých hejterov tomu však ani tentokrát nedopomohla plastická chirurgia.

Veľa ľudí hovorí, že mám zväčšené prsia. Neobviňujem ich. Moje prsia boli menšie, ale rovnako aj zvyšok môjho tela,“ vyjadrila sa na túto tému samotná Salma. Nové podprsenky vraj musela kupovať vždy, keď pribrala pár kíl, ale taktiež napríklad počas tehotenstva (v tom čase Salma nabrala neuveriteľných 23 kilogramov). Teraz je zas „vinníkom“ pokročilý vek a s ním spojené procesy v organizme.

„Patrím proste k ženám, ktorým sa to deje v každom z týchto prípadov. Keď priberám, keď som tehotná a keď som v menopauze,“ otvorene priznala predstaviteľka legendárnej maliarky Fridy Kahlo.

Napriek tomu, že sa takáto predispozícia môže zdať úžasne výhodná, Salma, ktorá nosí prirodzene veľké prsia celý život, vie, že realita je trochu iná. Na rozdiel od „silikónov“ majú totiž tie nezanedbateľnú hmotnosť. „Môj chrbát tým naozaj trpí,“ posťažovala si s tým, že o menopauze a s ňou spojených fyzických zmenách sa rozpráva naozaj málo, pretože to celkom zatieňuje téma psychiky.

Jednu z novších FOTO Salminých pŕs nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/salmahayek