Dnes obehla Slovenskom strašná správa o nešťastnej tragédii českého milionára Petra Kellnera, ktorý zahynul pri nehode vrtuľníkom na Aljaške. Na smutnú správu reagovali stovky Čechov a Slovákov vrátane vysokopostavených politikov a kondolovali rodinám zosnulých, no poniektorí Slováci nesklamali.

Svojimi negatívnymi a nemiestnymi komentármi hraničiacimi s hyenizmom sa poriadne „vykreslili“. „A čo ku**a robil v tomto stave na Aljaške?? Iní ľudia sa nemôžu pomaly ani vyrať a on sa jee po Aljaške… Karma si ho našla.“ „Keby sedel v okrese ako každý normálny človek,tak by sa mu to nestalo. Tak bohu žiaľ!!!“ „Mal sedieť na zadku doma keď je zákaz ale očividne to platí len pre obyčajných ľudí,“ a mnoho ďalších podobných komentárov zaplavilo sociálne siete.

Všetci si plne uvedomujeme, že situácia je veľmi zlá, že polovica ľudí prišlo o prácu a nemá poriadne čo do úst a nie to na dovolenky, že všetci sú frustrovaní z koronakrízy spojenej s pandemickými opatreniami, ale je takáto kritika a nenávistne reakcie na adresu už zosnulého potrebná?

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram/tags PetrKellner