Život je nevyspytateľný a aj napriek tomu, že jeden deň máme všetko, na druhý už to tak byť nemusí. To bol aj prípad Joseho Antonia zo Španielska, ktorý sa kedysi živil ako elektrikár. Prešiel zložitým obdobím, trpel depresiami, a to ho nakoniec dostalo na ulicu. Tento 55-ročný muž však dostal druhú šancu!

 

Deň čo deň si Jose privyrábal tým, že strážil na ulici autá. Bol bez domova a z niečoho žiť musel. Niekoľkokrát ho stretla majiteľka salónu krásy Salva Garcia. Chcela mu pomôcť, preto ho zavolala k sebe do salónu a vzala ho do parády. Celú premenu natočila na video. Nik by nepovedal, že Jose bezdomovec je ten istý ako človek po premene.

Sympatický Španiel sa nespoznával: „Môj bože, to je úžasné, som to ja? Som úplne iný, nikto ma nespozná, kým im nepoviem, že som to ja.“ Keď vyšiel na ulicu či zavítal do baru, kde zvykol predtým chodievať, ľudia nevedeli, kto je. Ženy sa pri ňom pristavovali a obdivovali šarm a charizmu, ktorá z neho sršala. Hoci sa premena udiala už pred dvomi rokmi, svet upútala až teraz. Dnes už Jose nie je na ulici, stará sa o svoj výzor a poctivo si hľadá prácu.

Takto vyzeral Jose pred premenou
Joseho reakcia, keď sa videl v zrkadle

Pozrite si celú Joseho premenu vo videu:

Zdroj/Foto: youtube