Žúrka v chorvátskom Zrče nedopadla pre Zuzku a Reného práve najlepšie. Aj keď si médiá a fanúšikovia zgustli na ich údajnom rozchode, dvojica presne vie, ako to medzi nimi naozaj je. 

René sa z Chorvátska vrátil taxíkom, cestou naspäť zrejme vymazal všetky spoločné fotografie s manželkou a followerov nechával v napätí, ako to medzi nimi dopadlo. ,,Nič zlé sa nestalo. Išiel som odtiaľ proste preč, lebo ma to tam nebavilo. Stala sa iba nejaká p*čovinka, ktorú viem iba ja, a nie som ten typ, aby som niekde písal a vylievaj si srdiečko na Instagrame. Proste si to nechám pre seba,” priznal René a zároveň nepriamo ukázal na ľudí, ktorí Zuzanu využívajú.

Najznámejšia podnikateľka sa okamžite vyjadrila a poprela, že by ich vzťah skončil. ,,Dali sme si pár kvapiek cébédéčka, dali sme si kolagénik a sa opäť ľúbime,” dodal René. ,,Jemu došlo asi 9000 followerov, dobre? A on si naschvál zamkol profil… jak vám je*e?” rozčuľuje sa Zuzana, ktorá reaguje na „chorvátsku kauzu“ a príliv fanúšikov, ktoré malo byť údajne cielené.

Foto/Zdroj: Instagram/ queen.plackova, rene.rendy