Moderátor a fitnesák Martin Šmahel už dlhší čas tvorí pár s partnerkou Beátou, s ktorou spoločne vychovávajú ich dcérku Emku. Obaja si prešli krušnými chvíľami, najmä, keď ich malý anjelik bojoval o život, no spolu to zvládli a dnes sú šťastná rodinka.

O tom, že Martin svoju polovičku nadovšetko miluje, hovoria aj jeho posledné slová na Instagramovom profile. „Moja žena je môj breh, ostrov, pevnina,“ odkázal hneď na začiatku svojej láske. Potom už venoval pár riadkom výlučne chlapom!

„Chlapi, ak máte GULE, teraz čítajte. Mám na soc. sieťach veľa známych, kamošov a ľudí, ktorých poznám. Sem tam si zalistujem pozrieť, čo je nové alebo sa mi ukážu tie návrhy koho sledujú moji známi… A doooosť často sa vám chlapi čudujem…Mať follow na desiatky či stovky cicušiek čo lákajú kozami a perami je dosť divné, keď máte doma ženu, ktorá vám tvorí domov a ešte spolu vychovávate deti,“ píše Martin.

„Metaforicky povedané: „Každá iná, cudzia žena je ako visutý most nad priepasťou, ktorý sa začne kolísať keď naň vkročíš.“ Každá sekunda venovaná inej žene (pohľadom, slovom, myšlienkou, telesnou blízkosťou…) je krokom na ten nestabilný most a vzďaľovanie sa od brehu…Viem, že dnes je ľahké mať v mobile kopec iných žien, sledovať ich, četovať, ale rovnako ľahké je aj zrútiť sa z toho mosta, tak bacha aby ste nestratili pevninu z dohľadu,“ dodal ďalej a my musíme skonštatovať, že nič krajšie sme už dlho nečítali.

Ženy, čo hovoríte?

Zdroj/Foto: IG/martinsmahel