Rodičia si vo veľkej väčšine prípadov chránia svoje maloleté deti ako oko v hlave. Ako by ste sa však zatvárili, ak by vám vaša maloletá dcéra povedala, že už nie je panna? V tomto vtipe uvidíte, že najväčším problémom bola skôr reakcia rodičov a nie všetko je tak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať!

VTIP

Jedného dňa preruší 12-ročná dcérka ticho pri večeri slovami: „Už nie som panna.”
– Na chvíľku sa rozhostí nepríjemné ticho, ale skoro ho preruší otec, ktorý sa rozkričí na matku:
-„Ty za to môžeš! Flirtuješ, pletieš chlapom hlavy a tie tvoje výstrihy…! Kozy strkáš chlapom až pod nos! Aký tá malá môže mať príklad..?”

Potom sa otec otočí na staršiu dcéru: „A ty si tiež vinná! Rozdáš si to s kýmkoľvek a ešte k tomu na gauči v obývačke, sotva s mamou vytiahneme päty z domu ! Koľkokrát vás malá musela vidieť…! A to nehovorím o tom obrovskom vibrátore v nočnom stolíku!”

Matka sa chvíľu neveriacky na otca pozerá a potom spustí:
-„Ty buď ticho ! Ty, ktorý máš sám maslo na hlave!
Minimálne pol výplaty si schopný nastrkať ženam a od tej doby, čo máme káblovku, sa na nič iného než na péčko nepozeráš! Malá to beztak počuje každý večer cez stenu do izby. A to nehovorím o tom, že sekretárka ti ho v jednom kuse fajčí!”

Potom sa matka rozpačite otočí k mladšej dcére:
-„Miláčik, ako ti to ten hajzel urobil? Vaginálne, análne? A nehovor, že ti ho napchal i do pusinky?”
Dievčatko rozpačite zažmurká: -„Nie, nič takého. Ja som vám iba chcela povedať, že mi pani učiteľka vo vianočnom predstavení vymenila rolu panny za pastierku…”

Foto/Zdroj: manmagazin.sk