Talentovaná a energická herečka Dominika Kavaschová, ktorú poznáte z rôznych slovenských seriálov, najnovšie ako Sisu v seriáli Oteckovia, sa už vo vysokom štádiu tehotenstva stiahla z televíznych obrazoviek.

Aktívna je však na sociálnych sieťach, kde sa prihovára svojim fanúšikom a zdieľa pocity z domova. Dominika, ako mnohí môžu vidieť, je väčšinu času zatvorená doma a striktne dodržiava pandemické opatrenia, aby chránila hlavne seba i blízkych. Práve preto ju patrične rozčuľujú príspevky a správanie nezodpovedných dovolenkárov, ktorí si behajú hore dole po svete a verejne sa tak vysmievajú pandémii. Emócie neudržala a prosí ich o trochu empatie.

„Príde mi odveci a absurdné, že ja, tehotná, nemôžem vidieť svoju rodinu na východe a niekto si pridáva vysmiate fotky ako sa čvachce pri mori. Už sa chytám za hlavu, že im to nie je trápne. Veď nech si to nechajú pre seba, nech im je super, nech si užívajú, ale načo to ukazovať deprimovaným smutným Slovákom, ktorí sa nevidia s blízkymi a na dovolenku nebude mať pre koronavírus pekných pár rokov. Veď trošku empatie! Ak by som ja išla (čo by som teda nešla), tak o tom nevie nikto, len aby niekomu nebolo smutno a nebol nahnevaný,“ zverejnila herečka v príbehu na svojom instagramovom profile.

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa