Paris Herms bola podľa vlastných slov „obyčajná bifloška v okuliaroch“ no odkedy objavila čaro plastických operácií zmenil sa jej život. 26-ročná Nemka, ktorá si prvý krát ľahla pod nôž ako 17-ročná, si nevie predstaviť život bez sociálnych sietí a chce vyzerať ako dokonalá bábika Barbie s najväčšími prsiami v Nemecku!

,,Celé to začalo keď som mala asi 5 rokov. Hrávala som sa s Barbie bábiky, zbožňovala som ich krásu a bezchybnosť,“ priznáva Paris, ktorá si vraj nevie predstaviť že by denne nepridala na sociálne sieti minimálne dve fotografie samej seba. Na Instagrame vystupuje pod prezývkou real.barbie.of.berlin, kde ju obdivuje viac ako 150-tisíc fanúšikov, ktorí jej  výzor obdivujú a pod fotkami jej nechávajú desiatky lichôtok či komplimentov.

Napriek tomu, že 26-ročná Nemka podstúpila už dve zväčšenia hrudníka, jej dvojkilové „nárazníky“ jej prídu malé a čoskoro sa chce pýšiť najväčším poprsím v Nemecku, ktoré bude mať 4 kilogramy. Pre dosiahnutie užšieho pásu si chce dokonca nechať vybrať dve rebrá!

Za svoj dokonalý vzhľad vďačí svojej starej mame, ktorá ju celý život vychovávala a doteraz s ňou žije v jednej domácnosti. Na plastiky si vraj našetrila práve vďaka peniazom, ktoré dostala od babičky na Vianoce či narodeniny: ,,Nie je len moja babka, je to moja najlepšia priateľka. Neustále ma podporuje, aj keď si myslí, že už by stačilo. Ja s tým však nesúhlasím,“ priznáva Paris a ženám a pre ženy ktoré chcú isť rovnakou cestou má takýto odkaz: ,,Žite svoj život naplno, lebo je len jeden. Na konci dňa, ste to vy, ktoré musia ísť spať spokojné samé so sebou.“

Zdroj/Foto: Instagram, youtube, dailymail.co.uk