Známa štvorica oteckov sa nám z tv obrazoviek Markíza hlási už nejakú to sezónu, preto je pre mnohých šokujúce, že jeden z hlavných predstaviteľov v seriáli končí. Braňo Deák sa rozhodol pre konkurenčný seriál.

O jeho odchode z Oteckov sa začalo špekulovať už v septembri. “Samozrejme aj naďalej nakrúcam nové časti seriálu Oteckovia, ktoré môžu diváci už teraz vidieť na televíznych obrazovkách,” reagoval Deák. “Herec Braňo Deák je aj naďalej súčasťou úspešného seriálu Oteckovia, ktorého 7. sériu môžu aktuálne diváci sledovať na obrazovke TV Markíza,” uviedla vtedy Markíza.

Dnes je to už potvrdené! Braňo Deák alias Alex Beker má v seriály nadobro končiť a aby toho nebolo málo, Markíza ohlásila aj stopku jeho seriálovej partnerky Emy. Na jar 2022 už túto dvojicu v seriály neuvidíme.

“Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,” vyjadril sa Braňo priamo pre Markízu.

“Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia,” potvrdila televízia.

Zdroj: mediaboom.sk Foto: IG/oteckovia.markiza