Farmárov čakajú náročné posledné 2 týždne. Pár dní pred veľkým finálovým týždňom sa súťažiaci spoja so svojimi rodinami. Situácia s koronavírusom neumožňuje, aby prišli na statok osobne. 

Určite si spomínate na list a kvety, ktoré svojho času blondína dostala. Vysvitlo, že vonku ju čaká niekto, komu na nej skutočne záleží.

,,Neviem sa dočkať momentu, kedy sa znova uvidíme a zahltím ťa miliónmi bozkov, ktoré by som ti tak rád dal, pretože si ani nevieš predstaviť, ako moc mi chýbaš už od prvého dňa, čo sme si nezavolali. Tak ešte raz, chýbaš mi, vyhraj to a milujem ťa!“ písalo sa v liste.

Teraz, keď sa mohli spojiť so svojimi rodinami, sa Stanka veľmi zaujímala o istého Denisa, o toho, ktorý jej vyznal city pred celým Slovenskom. Bohužiaľ, od mamy sa dozvedela smutnú správu a síce, že nápadník o nej nechce viac počuť.  

,,Nepýtaj sa na Denisa… Ja ti nič nebudem hovoriť. Ja sa k tomu nevyjadrujem, Stanka… Píšeme si, ale nemôžem o tebe rozprávať,“ prezradila jej mama, ktorá s ním kontakt udržuje, avšak má zakázané o dcére pred ním hovoriť.

Po vypočutí si týchto tvrdých slov sa Stanka zložila…

Hovor Stanky s jej mamou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: farma.markiza.sk, VOYO