Slovenská instagramová kráľovná Zuzana Strausz Plačková prekvapila s príchodom nového roka všetkých svojich fanúšikov. Žeby si vysnívala na svoje 30-te narodeniny prvé dieťatko?

Influencerka a podnikateľka Zuzana si so svojim manželom Reném užíva každý jeden deň už dlhé roky, čo sú spolu. Nuda v ich životoch veru nehrozí. Po posledných plastických operáciách odišli na dva mesiace do Ameriky a na Vianoce sa vrátili domov, k rodine.

Keďže aktuálna pandemická situácia na Slovensku nás všetkých bez výnimky zatvorila v kruhu jednej bubliny doma, podľa príbehov prominentného páru im to takto vyhovovalo. Žiadne bujaré chatovačky s priateľmi sa nekonali, Silvestra oslávili taktiež jednoducho.

Práve na polnoc si okrem veľkolepého ohňostroja púšťali lampióny šťastia, ktoré si popísali s novoročnými prianiami. Temperamentná brunetka s manželom napísali len jedinú túžbu: “Réne + Zuza + Bejby, milujeme sa.” Podľa všetkého Zuzana ešte nie je v očakávaní, ale podľa jej povahy, že to čo si zaumieni si splní, sa dočkáme kráľovského bábätka.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy