Kto by nemal rád pizzu? Toto jedlo patrí rozhodne k jednému z najobľúbenejších medzi všetkými vekovými kategóriami. Vedeli ste však o tom, že spôsob, akým si svoju pizzu vychutnáte, má aj skrytý význam a povie o vás naozaj veľa? 

Jedno jedlo, no aj tak ho každý konzumuje inak. Niekto si kúsok pizze najskôr preloží, niekto zje najskôr koniec, prípadne použije príbor. Práve spôsob, akým sa do svojej pochúťky pustíte, o vás hovorí naozaj veľa.

Pizzu si najskôr preložíte

Nejde o vychutnávanie si chutí, ale o zjedenie pizze čo najskôr – predovšetkým pri telefonovaní s niekým alebo šoférovaní. Takíto ľudia majú radi dobrodružstvo, rýchlo ich niečo unudí a neboja sa riskovať. Snažia sa byť najlepšími, nie sú úzkostliví.

Konce zjete ako prvé

Títo ľudia sú spontánni a svoj život si užívajú plnými dúškami. Nemajú problém vytŕčať z davu, chcú byť iní. Často rozprávajú nahlas a sú radi stredobodom pozornosti. Sú optimistickí a nemajú problém prehovoriť ostatných, že ich spôsob jedenia pizze je správny.

Používate príbor

Títo ľudia sú milí a priateľskí a sú tímovými hráčmi a skvelými parťákmi pre spoločnosť v reštauráciách. Sú to ľudia, ktorí sú tu vždy pre vás a môžete sa im vyplakať na ramene.

Jednoducho zahryznete

Títo ľudia sú perfekcionistami. Majú radi, keď dopredu vedia čo robia a aký to bude mať výsledok.

Sedí to aj na vás? 🙂

Zdroj/Foto: dailymail.co.uk, youtube