Zadržanie Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného je aktuálne top témou. Táto šokujúca správa zasiahla nielen rodinných príbuzných, ale aj ich dlhoročných priateľov či biznis partnerov. Poniektorí neváhali a rozhodli sa vyjadriť nielen k danej situácii, ale najme na hejty a kritiku, ktorá sa na manželov začala valiť z každej strany.

Svoj názor neudržala ani Jasmina Alagič, ktorá s kráľovnou Instagramu spolupracuje na spoločnom produkte – limitovanej edícii kolagénu, čo ich spojilo a z biznis partnerstva vzniklo priateľstvo. „Práca ktorá, tvorí priateľstvá,” napísala moderátorka k fotografii so Zuzanou a vizážistom Milanom Švingálom.

„A i keď sa veľmi snažím učiť nedávať nevyžiadané rady, jednu skúsim: čo ak by sme nechali súdenie na tých, ktorí na to majú právo a čo sa mňa týka, celý život všetkým ľuďom bez rozdielu želám iba to, čo si zaslúžia na základe svojich činov,” napísala Jasmina na Instagram, na čo v sekunde dostala otázku od jedného komentujucého.

„Máš aj ty niečo spoločné so Zuzakou a drogami? Vie sa, že ste úzko spolupracovali,” spýtal sa istý Mickey, načo Jasmina pohotovo odpovedala: „Ja mám so Zuzkou fantastický kolagén, s ktorým su klienti spokojný, ak máte záujem, teraz máme novú limitku.“

Zdroj: IG/jasmina_alagic Foto: IG/jasmina_alagic,queen.plackova