Každodenné naťahovačky premiéra Igora Matoviča so šéfom strany SaS Richardom Sulíkom nemajú konca kraja. Stále nové vyjadrenia a statusy na sociálnych sieťach nebavia už ani slovenskú speváčku Dorotu Nvotovú, ktorá im napísala jasný odkaz.

Podľa speváčky by si politici nezhody medzi sebou mali vyriešiť ručne stručne, fyzickým súbojom nielen rečami a obviňovaním jeden druhého. To Slovensku nijako nepomôže, ba naopak. „Chalani a čo keby ste sa na to už vys*ali a normálne si dohodli čestný súboj? Naleštite si kolty, alebo si celkom jednoducho dajte na p***. Strašne sa vám uľaví, a nám tiež. A Pellegrini si prestane na chvíľu mädliť ruky. A keď sa vám nahromadí tlak, môžete to zopakovať. Vaše tvrdé hlavy znesú,“ napísala Dorota na svojej sociálnej sieti.

Pod jej priamym príspevkom sa objavilo množstvo komentárov vyjadrujúcich súhlas s jej nápadom. „Konečne chlapské riešenie problému!“ napísal jeden z fanúšikov. „Konečne niekto normálny to povedal nahlas,“ myslia si ďalší. „Úplne by stačilo, keby Matovič sám odstúpil a odišiel do zabudnutia. No., ešte by bodlo, keby tak urobila Kollárova strana aj s ním na čele.“ našli sa aj také.

Zdroj/Foto: Facebook/RichardSulik, dorotanvotova