Mnohí ľudia, ktorí v ostatnom období pribrali či prišli o svalstvo, zhadzujú vinu na lockdown a s ním spojené zatvorené posilňovne a fitness zariadenia. Je to však naozaj vierohodná výhovorka? Podľa exfarmára Henrika Szabóa rozhodne nie.

Striptér a influencer, ktorý prišiel na Farmu ako bezkonkurenčne najvypracovanejší „samec“, pritom vie, o čom hovorí. Na statku sa mu nedostávalo toľko stravy, na koľko je zvyknutý a tak tam začalo z jeho svalov nevyhnutne ubúdať. Stres a celkové tamojšie životné podmienky sa napokon podpísali aj na jeho zdraví. Odchod sanitkou mu napokon znemožnil uchádzať sa o výhru.

Čo však vyhlásený krásavec stratil, už aj získal späť – a to dokonca počas obdobia zatvorených posilňovní! „Hovoria, že lockdown zabije všetky svaly, čo ste nabrali. Že domáca posilka skrátka nestačí,“ píše sa v Henrikovom videu, na čo on vzápätí len krčí plecami a ukazuje, ako cvičí. Detailný pohľad na jeho svaly pritom jednoznačne hovorí, že exfarmár je v ešte lepšej forme, než v akej prichádzal na Farmu! Čo naňho hovoríte?

Zdroj/Foto: Instagram/half_god_