Druhý ročník Svadby na prvý pohľad priniesol so sebou mnoho prekvapení ale aj sklamaní. Jedným z nich bol rozchod dvoch favoritov Michala a Diany. Aj keď si sympatický párik dal po odvysielaní šancu, dlho im to spolu nevydržalo.

Michal sám dlho nevydržal. Košičan má tvoriť už mesiac pár so sexi blondínkou, s ktorou už dokonca plánujú svadbu či dieťa. O Michalovom novom úlovku už vie aj Diana, ktorá si ešte prednedávnom myslela, že Michalová vysnívaná princezná je práve ona. „Ja som single a Michal má novú priateľku,“ potvrdila pre Nový Čas.

„Dali sme sa dokopy koncom júna, keď sme boli spolu prvýkrát vonku na Zlatých pieskoch. Písali sme si cez instagram asi tak pred tromi mesiacmi a nebolo to najprv nič vážne. No už na prvom stretnutí preskočila iskra a sme spolu šťastní,“ prezradila Novému Času sympatická Monika.

„Mne bol veľmi sympatický. Občas som šou pozerala a napísala som mu, že by som chcela byť tou jeho Dianou, na čo on reagoval s otázkou, prečo som sa neprihlásila tiež do šou. A nakoniec sme sa aj tak našli a dali dokopy,“ opisuje ich začiatky kráska.

Michal sa k celej veci ešte nevyjadril, no z informácii jeho okolia a blízkych je jasné, že sa jedná o vážny vzťah. „Veľmi si sadli a on sám hovorí, že nemá na čo čakať a ani ona. Mala dlhoročného partnera, ale nevyšlo to. Aj do Austrálie za jedným cestovala, čo bola s ním 6 rokov… Vyzerá to tak, že to Michal myslí naozaj vážne a Monika sa teda bude sťahovať za ním do Košíc. Dokonca tam už riešia kúpu nového, spoločného bytu,“ prezradil ich blízky zdroj pre nový čas.

„Po druhom rande, čo mali, už išli aj k jeho mame, aj keď Monika najprv veľmi nechcela. Zoznámil ju s rodinou, s bratrancami aj so sestrou. A Michal už sám chce deti, rodinu a svadbu a Monika chce presne to isté. Naozaj sa našli a na spoločný život a založenie rodiny už dlho čakať určite nebudú,“ dodal zdroj.

Michalovú novú lásku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/majkelmatej