Lockdown bol pre celebrity ideálnym časom pre tehotenstvo a prvé mesiace rodičovstva. Boli totiž mimo pozornosti a ak informáciu nezavesili na sociálne siete sami, mohli si radostne vychutnávať rodinné súkromie bez neželanej pozornosti.

Kým u nás o tom vedia svoje napríklad Ďurovčíkovci, ktorým sa potomka na ceste podarilo utajiť takmer až do konca tehotenstva, hviezde Hier o tróny, Tudorovcov či Hier o život Natalie Dormer sa novinku podarilo ukryť pred verejnosťou ešte aj tri mesiace po pôrode. Nebyť toho, že sa k prírastku sama priznala v podcaste That’s After Life, fanúšikovia by sa o tom zrejme nedozvedeli ešte poriadne dlho. Herečka totiž nemá sociálne siete.

Keď už z Natalie vypadlo, že s partnerom (hercom Davidom Oaksom známym predovšetkým zo seriálov Viktória či Živí mŕtvi) sú už rodičia, porozprávala aj o tom, ako prebiehalo jej tehotenstvo. Zo začiatku vraj bola neuveriteľne unavená, no stálo to za to. Narodenie dcérky jej vraj zmenilo život.

„Sú to ešte len tri mesiace, no už viem, že sa nikdy viac nebudem sťažovať na natáčacie hodiny. Teraz už totiž viem, čo je to skutočná spánková deprivácia,“ priznala Natalie. Dodala, že spánok bol pre ňu odjakživa veľmi dôležitý, inak je to však jediná trhlinka v dokonalom rodinnom šťastí a láske.

„Som totálne zamilovaná! Príroda to naozaj vie zariadiť. Prišli hormóny a s nimi to človek všetko zvládne,“ povedala na záver spokojná herečka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

https://funmagazin.sk/wau-mladucka-herecka-z-hier-o-trony-je-tehotna-v-praci-ju-to-nezastavi/

Zdroj: Podcast That’s After Life | Foto: Pinterest