Zahraničnými médiami dnes otriasla správa o smrti hviezdy kultového Twilightu, 30-ročného herca Gregory Tyree Boyceho, ktorého telo bolo nájdené v jeho byte v Las Vegas. Nebol však sám. Ležala vedľa neho jeho 27-ročná partnerka Natalie Adepoju, ktorej už taktiež nebolo pomoci. Príčina smrti nateraz zostáva tajná.

Svet prišiel o ďalšiu hviezdu. Gregoryho si môžeme pamätať predovšetkým z prvej časti Twilight ságy, kde stvárnil Bellinho spolužiaka Tylera Crowleyho. Často jej bol nablízku, no jeho prítomnosť bola najviac zrejmá v momente, keď sa mu počas jazdy na parkovisku pošmyklo auto, čo bola nehoda, ktorá sa Belle stala takmer osudná.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto ? Nájdete ho >>>TU<<<

Ohľadom smrti Boyceho a jeho priateľky sa šíria rôzne špekulácie. V byte ho našiel jeho bratranec, ktorý sa mu už dlhšie nevedel dovolať. Na sociálnych sieťach bola dvojica naposledy videná, keď Gregory gratuloval svojej priateľke ku Dňu matiek – Natalie totiž už mala z predchádzajúceho vzťahu syna.

Nateraz nevieme, čo presne sa stalo. Rodiny oboch mladých ľudí sú v obrovskom šoku a taktiež si nedokážu vysvetliť, ako mohlo k takejto tragédii dôjsť.

SLEDUJTE náš Instagram FUNMAGAZIN_SK, zabavíme vás ako nikto ? Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: E! News | Foto: Instagram