Morgan King je 21-ročná študentka a zároveň čerstvá mamička malej trojmesačnej Korbyn. Okrem toho, že malé dievčatko vychováva sama, snaží sa privyrobiť si v reštaurácii a vyštudovať vysokú školu. Niekedy sa jej však nedarí tak, ako by si predstavovala!

Len nedávno sa nemohla zúčastniť na jednej prednáške a tak napísala profesorke mail s opravedlnením. Nemohla prísť do školy lebo sa jej na poslednú chvíľu zrušilo stráženie pre malú Korbyn a musela ostať doma. Odpoveď jej profesorky ju však dojala k slzám:

“Ahoj Morgan,

Premýšľali sme, kde si bola. Mrzí ma, že problémy so strážením boli dôvodom, prečo si dnes zmeškala hodinu. … Do budúcnosti, ak budeš mať problém nájsť niekoho, kto by Korbyn postrážil, prosím, neváhaj a prines ju so sebou do triedy. Bude mi potešením ju držať pokiaľ budem prednášať, aby si ty mohla dávať pozor a písať si poznámky. Pracujem na katedre Štúdií o deťoch a rodinách, takže aké by to bolo hrozné, keby som nebola ochotná mať detskú návštevu na našej hodine? Túto ponuku myslím vážne – jednoducho prines Korbyn so sebou! … Daj mi vedieť, ak je aj iný spôsob, ako by som ťa mohla podporiť!

Dr. Sally B. Hunter, PhD”

Morgan bola nadšená a mail zdieľala na sociálnej sieti Twitter:

Zdroj/Foto: boredpanda