Je naozaj neuveriteľné, ako sa niektorí ľudia dokážu oddať svojim zásadám. Samozrejme, je skvelé v niečo veriť a ísť si za tým, no príliš silné presvedčenie dokáže z normálneho človeka spraviť hotového fanatika. Svoje o tom vie aj Jesse, ktorej jej feministické názory prerástli cez hlavu!
Slečna reagovala na príspevok jej kamarátky Leann, ktorá mala pravdepodobne zlú skúsenosť v oblasti milostného života a urobila rozhodnutia, ktoré oľutovala. Jesse tvrdí, že to nie je jej chyba. Pokiaľ skončíte s chlapcom v posteli a neskôr to oľutujete, je to znásilnenie. Tento nepochopiteľný názor sa stretol s obrovským pobúrením.
„Každá z nás má slobodnú vôľu. Pokiaľ to nechceš, neurobíš to! Prečo by to malo byť znásilnenie, keď si to zjavne v tej chvíli chcela?“, píšu šokovaní ľudia. „Som feministka. No toto nie je feminizmus. Toto je ľudská hlúposť“, pridávajú sa ďalšie ženy.
Zdroj/Foto: Twitter, giphy, flickr