Tak toto je naozaj bizarná situácia, o ktorú sa postarala Kolumbijčanka Sandra Milena Almeida. V dnešnej dobe si každý svoje peniaze stráži ako oko v hlave a myšlienka, že by sa znehodnotili v nás vyvoláva paniku. No v prípade tejto nezbednice, je všetko inak!

Zúfalú ženu pred pár dňami hospitalizovali v nemocnici v meste Bucamaranga, pričom sa sťažovala na neznesiteľné bolesti brucha. Lekári museli okamžite zasiahnuť a operovať ju. Nestačili sa diviť, keď bol Sandrin žalúdok plný zrolovaných stodolárových bankoviek.

Nemocnica informovala políciu, v domnení, že ide o trestný čin. “Hltačka“ peňazí však uviedla všetko na pravú mieru. S manželom si šetrili peniaze na presťahovanie do domu v Paname. No neverník po istom čase požiadal o rozvod a samozrejme požadoval aj polovicu z ušetrených peňazí. Tomu sa Sandra natoľko bránila, že bankovky radšej zjedla.

Kolumbijská žena nakoniec odchádzala z nemocnice s jazvou na bruchu a 5 700 dolármi. No vôbec si nepomohla, keďže čoskoro budúci exmanžel chce stále polovicu peňazí.

 eating money tyga $$$ GIF

Zdroj/Foto: deccanchronicle.com, youtube.com,