Už v pondelok (10. januára) odštartuje na platforme VOYO nová reality šou Survivor, pričom na obrazovkách Markízy bude dostupná o tri dni neskôr. O finančnú výhru 100-tisíc eur bude bojovať 24 súťažiacich, medzi ktorými sa objaví aj víťazka dvanástej série reality šou Farma.

Takmer okamžite po oznámení, že Xénia bude súčasťou novej šou, mnohých zaujímalo, čo si o celej situácii myslí jej priateľ Lukáš. Ten bol dokonca taktiež pozvaný na casting, avšak do supervýberu sa, žiaľ, nedostal. Práve táto skutočnosť ho mala zarmútiť, nakoľko partnerka tak odíde do divočiny na dlhé mesiace bez neho.

V kuloároch sa dokonca začali šíriť klebety o rozchode páru, ktoré sú však, ako sa napokon ukázalo, absolútnym nezmyslom. „Neni to vôbec o tom, že by sme sa mali rozchádzať, jak som dostal veľa správ,“ uviedol v novom videu Lukáš, kým Xénia dodala, že svojho priateľa nedá nikdy nikomu.

„Kto by nebol smutný, keby mal pustiť človeka, ktorého miluje, niekam na tri mesiace,“ približuje Lukáš. „Nerozchádzame sa, sme stále spolu, Xénka ide na Survivor, ja ju podporujem, prečo by som ju nemal podporovať?“ dodal a s priateľkou si užil posledné spoločné chvíle pred odchodom do Dominikánskej republiky.

Zdroj: YT/Luky Stanislav, IG/xenia_gregusova