Lela Ceterová včera porodila svoje druhé bábätko, po dcérke Lili sa jej narodil synček. V nemocnici to ale bola menšia dráma, nakoniec ale všetko dobre dopadlo. Keď sa ale dozviete, aké meno mu vybrali, odpadnete 😀

„Išla cisárskym rezom, bábätko jej hneď po pôrode odobrali. Nevieme ešte ani váhu, ani nič. Pre mamu to musí byť veľmi ťažké, ale bohužiaľ, doba je zlá,“ zdôveril sa sledovateľom na Instagrame samotný MMA zápasník.

„Je na čase ľuďom oznámiť, že sa narodil nový kráľ. A keďže je to malý bojovník, malý coviďák, tak je to Rocky Vémola,“ zahlásil Karlos. „Mojím veľkým vzorom bol Rocky Balboa, tak malý sa volá Rocky Vémola,“ zopakoval, keď mu viacerí fanúšikovia nechceli veriť.

,,Najšťastnejší okamih bol pre mňa, keď som už teraz konečne mohla držať môjho synčeka Rockyho v náručí?❤. Veľmi sme sa s Kajom tešili na tento krásny okamih narodenia nášho druhého dieťatka, avšak kvôli covidu nemohol byť pri pôrode. O to viac sa teším, keď budeme môcť byť spolu všetci štyria?‍?‍?‍?. Doteraz ma Karlos zahŕňal veľkou dávkou sily a lásky to všetko zvládnuť?. Za toto Ti chcem moc poďakovať. Milujem Ťa❤. Chýbate mi s Lilinkou a už sa za vami teším domov?‍?‍?‍?❤,“ opisuje svoje prvotné pocity Lela.

Držíme prsty, blahoželáme a prajeme veľa zdravia 🙂

Foto/Zdroj: Instagram/ lela_ceterova_official, karlos_terminator_vemola