Každý z nás je iný, no podľa starých kultúr sa celý náš charakter dá vypozorovať z jediného pohľadu na ukazovák, na pravej ruke. Ste zvedaví čo všetko o vás tento prst prezrádza? Nuž, tak pozorne čítajte!

Toto všetko prezradí ukazovák o vašom charaktere a vzťahu k ľuďom:

Typ A

Ste introvert, ktorý nerád dáva najavo svoje pocity. Obvykla sa správate melancholicky, čo vám dáva možnosť predstierať, že ste silná osobnosť. Ľudia vás vnímajú ako chladného, nepristupného človeka, ktorým však v skutočnosti nie ste. Síce si vystačíte sám, no v skutočnosti ste veľmi citlivá a emotívna duša. Neznášate klamstvo, podvody a intrigy.

Typ B

Ste nezodpovedná osoba. Preberaniu zodpovednosti sa vyhýbate, ľahko sa podriadite a v skutočnosti ste rád ak vás niekto vedie. Pokiaľ sa do niekoho zamilujete zväčša je to láska až za hrob a onej osobe venujete všetok svoj voľný čas. Ste precitlivelý, no na druhej strane ste schopný zachovať si chladnú hlavu, ak to situácia vyžaduje. Vzhľadom na vašu citlivú povahu by ste si v živote mal dávať naozaj dobrý pozor na to, komu dôverujete.

Typ C

Ste agresívna, cholerická povaha, ktorú je veľmi ľahké vyprovokovať. Pri ničom dlho nevydrzíte a len málo vecí skutočne dotiahnete do konca. Ste samoľúbi človek, ktorý má problémy s rešpektovaním autorít. Nemáte radi problémy a tak sa vyhýbate veciam, ktorým nerozumiete a ktoré sa vás netýkajú. Pkiaľ sa pohádate máte veľký problém ospravedlniť sa ako prvý, no na druhej strane ste schoný pomerne rýchlo hodiť problémy za hlavu. Od ostatných ľudí važadujete podriadenosť – vodcovský typ.

Zdroj/Foto: Lieker.com