Od jeho účinkovania v šou Česko Slovensko má talent ubehlo už 10 rokov a Jakubovi sa v tej chvíli doslova zmenil život. Spomínate si na sympatického blondiačika s náušnicou v uchu, ktorý predviedol dokonalé tanečné číslo na hudbu Michaela Jacksona? Čo je s ním dnes? 

Vtedy ešte len 13-ročný Jakub Ressler očaril porotu aj divákov hneď na prvý pohľad. Jeho dokonalé prevedenie pohybov slávneho Jacksona si fanúšikovia pamätajú dodnes a sympatický skromný chalan sa ihneď stal miláčikom publika.

Talent mu zmenil život

Aj keď sa mu nepodarilo vyhrať, dostal sa až do semifinále a ako sám tvrdí, súťaž mu jednoznačne otočila život o 180 stupňov. „Začal som dostávať ponuky na tanečné vystúpenia, ľudia ma spoznávali a bol to fajn pocit,“ povedal nám Jakub.

Taktiež účinkuje v Národnom divadle Brno, kde ho fanúšikovia môžu zazrieť v inscenácii Faust a Markéta či Príhody líšky Bystrušky.

Na čom pracuje dnes?

Jakub je nielen výborný tanečník, ale rozhodol sa popracovať na sebe aj v inej oblasti. „Chodím na hodiny spevu a snažím sa o rôzne krátke cover videá, ktoré zverejňujem na svojom Instagrame a YouTube,“ priznáva.

Nakoniec dodáva, že plánuje aj ďalšie spolupráce nielen s kolegami, ale aj spevákmi. 21-ročný chalan sa teda ani po súťaži nestratil, vyrástol z neho ohromný fešák a celú kariéru má ešte len pred sebou. Držíme prsty ♥

Pre viac zábavy sledujte náš Instagram >>>>>FUNMAGAZINSK<<<<<

Jakubov cover skladby Shallow:

Video: streamable.com | Zdroj: funmagazin.sk | Foto: Instagram/ resslerjakub