Slovenskí fanúšikovia sa konečne dočkali. Najväčšia česko slovenská organizácia OKTAGON MMA sa vracia na Slovensko a to rovno do hlavného mesta do bratislavej arény Ondreja Nepelu. 

Turnaj s číslom 27 bude prvým a zároveň jediným tohtoročným turnajom, na ktorom sa predstavia len tie najzvučnejšie mená slovenského MMA. Uvidíte svetovú thaiboxerskú šampiónku Moniku Chochlíkovú, Sama Piráta Krištofiča, Gábora Borároša či Diamantového čáva Roba Pukača.

Najväčším lákadlom bude určite Ivan Buchinger, ktorý chce dosiahnuť nevídané. ,,Ivan by mohol dostať možnosť získať okrem pásu ľahkej váhy aj pás pérovej, čím by sa stal prvým v našej organizácii, ktorý by držal zároveň dva pásy naraz,“ pripomína promotér a majiteľ organizácie Ondrej Novotný.

,,Zatiaľ nevieme, aké budú v septembri na Slovensku pandemické podmienky, avšak so vstupenkami spustíme podobný systém, ako s lístkami na Štvanicu. Lístky budú v predaji v piatok dopoludnia len pre členov OKTAGON clubu, neskôr aj pre všetkých ostatných,“ dodáva. Turnaj OKTAGON 27 v Bratislave je na programe 11. septembra.

Foto/Zdroj: OKTAGON MMA/ TS