Silvia Kucherenko je ženou mnohých prekvapení, a to predovšetkým v poslednom roku. Modelka, ktorú sme ešte donedávna poznali ako plastickovú platinovú bábiku, sa totiž kompletne rozhodla zbaviť „neprirodzenosti“. Vraj má teraz totiž celkom iné priority a už ju skrátka nebavilo byť „prvoplánovo s*xy“! 

Ranná foto. Nenalíčená úplne (obočie už pekne bledne konečne, a to som bola len raz na laseri),“ pochválila sa záberom z auta, ktorý však zrejme nie je celkom bez filtrov, Silvia Kucherenko. Následne sa rozrozprávala o tom, ako a akých mužov túži upútať.

„Stále sa ma pýtate, prečo tie zmeny, či kvôli mužovi (ja som nikdy nič kvôli mužom nerobila), ale kvôli tomu, že ma už nebavilo byť prvoplánovo s*xy. Jasné, žena by mala byť upravená a starať sa o seba, ale upútať by mala niečím úplne iným,“ tvrdí blondínka, podľa ktorej k sebe priťahujeme to, čo vyžaruje.

Samotná Kucherenko hovorí, že správny muž by mal byť inteligentný, charizmatický, úspešný a svoju ženu by si mal vážiť – a presne takých by sa mala žena snažiť zaujať, nie však tým, ako vyzerá. Oceniť to pravé však dokážu len vyzretí muži, čo vedia, čo chcú. „Všetko ostatné je bullsh*t,“ zakončila myšlienku modelka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko