Daniela Nízlová už odmieta nereagovať, rozchod po dvojročnom vzťahu so Stanom Lobotkom ju určite zobral a bulvárne články jej na dobrej nálade nepridávajú. Prečítajte si jej emotívne slová, ktoré odkazuje prostredníctvom sociálnej siete. 

Futbalista sa nevyjadril takmer vôbec, stroho odkázal, že je to jeho súkromie a nebude ho komentovať. Daniela najprv odpovedala na otázky fanúšikov v instagramových storkách, teraz pridáva rozsiahlejší príspevok.

,,V posledných dňoch zaznelo v médiách a na sociálnych sieťach viacero informácií, ktoré majú so skutočnosťou len veľmi málo spoločného. Nebudem však reagovať na tvrdenia anonymných zdrojov,“ začína. ,,V tomto prípade platí, že je to naše súkromie a nebudeme sa k tomu vyjadrovať. Tak sme sa so Stanom dohodli.“

Hovorí tiež, že na klamstvo, poškodzovanie dobrého mena a dehonestáciu jej osoby bude reagovať prostredníctvom právneho zástupcu. Zároveň dodáva, že aktívne pracuje už od svojich 10tich rokov a vie si zarobiť aj sama.

,,Na autá, bývanie či luxusné dovolenky si viem zarobiť aj sama. Pokrytectvo a závisť zažívame s Veronikou pravidelne, je to súčasť nášho života už niekoľko rokov. Nemusia nám všetci fandiť, nemusia byť všetci naši kamaráti… Sme také, aké sme. Dnes máme každá dieťa, a to, aby bolo o naše deti riadne postarané a aby boli v bezpečí, to je našou prioritou,“ dodáva speváčka.

Foto/Zdroj: Instagram/ danielatwiins