Hovorí sa, že existujú dva druhy mužov s deťmi – otcovia a darcovia spermií. Tí prví sa o svoje potomstvo s láskou starajú a idú mu dobrým príkladom. A tí druhí… No, presne naopak.

Exfarmárka Nikol Fridrichová sa nikdy netajila tým, že na otca jej dcérky Rebeky nemá práve najlepší názor. Najnovšie ju však musel poriadne vytočiť, pretože sa rozhodla poslať mu naozaj nepríjemný verejný odkaz.

„Milujem tých buz..antov, čo sa nazývajú otcovia. Ja ich volám darcovia spermií. Vieš, takí tí, čo sa dôjdu pohrať s dieťaťom raz za dva mesiace. Alebo ešte lepšie – ten, čo vezme dieťa v 11-tich prvýkrát na korčule, nonstop ho fotí a natáča a zaplní tým internet, hej?,“ rozrozprávala sa v novom videu Nikol a všetci tušili, že už prešla zo všeobecnej do prísne súkromnej roviny. No to ešte ani zďaleka nebolo všetko.

A takýto buz..ant ti pošle ešte o sto eur menej výživné. Nevadí. Ja opäť všetko kúpim, ja opäť všetko zabezpečím a ty si môžeš ísť kúpiť ešte jeden Mercedes a koňa, ty k..ot!,“ zakončila verejný odkaz veľavravným gestom exfarmárka.

Čo na to ten, ktorého sa to týka, nie je známe.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

FOTO Nikol Fridrichovej PRED a PO: Za TENTO zákrok zaplatila 1.500 eur!

Zdroj/Foto: Instagram/nikki_fridrich