Mnohí majú dnes problém nájsť si svoju spriaznenú dušu – partnera, s ktorým sa im podarí zostarnúť. V čase, keď nás všade obklopuje internet a naše priateľstvá sú skutočné len cez sociálne siete sa ani nie je čomu čudovať. Pritom stačí vedieť len túto jednu vec a máte pri sebe svoju životnú lásku!

Pritom jediná dôležitá vec je len ten – POCIT! Zamýšľali ste sa nad tým, že pri niektorých ľuďoch sa skutočne cítite, že žijete a pri iných zas ide len o mrhanie vášho času? Tak je to aj s vaším partnerom!

ľúbiaci sa pár

 

Váš partner nemusí byť človek nie pekný, milý, s drahým autom, či obrovským domom – toto sú veci, ktoré vás môžu aj časom omrzieť alebo zmiznúť. Avšak to ako sa pri ňom cítite nikdy nezmizne. Váš pocit je totiž výsledkom fyzickej a aj psychickej chémie. Fyzická chémia je dôležitá – nik netvrdí opak. Ale taktiež musí byť v rovnováhe s tou psychickou – človek, ktorý vás nedokáže „naplniť“ a cítite sa po stretnutí s ním prázdna/prázdny rozhodne nie je pre vás! Ako teda spoznáte vášho partnera? Vďaka pocitu – pretože potom budete žiariť pocitom naplnenia!

 

Zdroj/Foto: facebook