Neprežíva práve najľahšie obdobie! Podnikateľka Nela Slováková sa musí v posledných dňoch vyrovnávať s poriadnym náporom problémov, ktoré jej padajú na hlavu. Väčšina z nich súvisí s jej biznisom s rúškami, do ktorého sa rozhodla pustiť začiatkom pandémie, a ktorý tak celkom nezvládla. Vďaka tomu vznikla na internete stránka jej odporcov. Tá zbiera najrôznejšie veci od negatívnych recenzií až po usvedčujúce dôkazy o tom, že nie je tak nevinná, ako sa tvári. Najnovšie sa na nej objavila snímka mimoriadne podozrivej konverzácie.

Berie Slováková tvrdé drogy? Táto otázka sa v posledných dňoch stala medzi priaznivcami (či skôr nepriaznivcami) mladej podnikateľky poriadne pálčivou. Dôvodom je zverejnená údajná konverzácia medzi Nelou a jej dílerom, u ktorého za drogy platí intímnymi službami. Slováková, samozrejme, jej pravosť rezolútne odmieta.

„Čo je veľa, to je príliš,” vyhlásila blondínka, keď sa k nej dostalo tvrdé obvinenie. Hoci obvykle kritiku veľmi nerieši, tentokrát nezabudla dodať, že pôvodcov podľa nej vymyslenej správy bude hoci aj celé roky prenasledovať súdnou cestou. Tentokrát totiž zašli priďaleko.

Aby Nela ukázala, aké ľahké je vytvoriť si falošný profil, vyskúšala si to urobiť sama a následne zverejnila výsledok – nový profil si vraj vytvorila za 5 minút a fingovanú konverzáciu za 10 minút. Takto sa snaží brániť obvineniam, ktoré sa na ňu v poslednej dobe kopia jedno za druhým.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/nelaslovakova