Relácia Extrémne premeny sa na Slovensku teší veľkej popularite a každý utorok s napätím sledujeme, ako sa ľudia popasujú so svojou obezitou. Vedenie televízie tak zrejme zažilo poriadny šok, keď sa dozvedeli o odpornom podvode na Facebooku!

Extrémne premeny patria na Slovensku k tým najsledovanejším a v utorok večer netrpezlivo sledujeme príbeh človeka, ktorý sa musí popasovať so svojimi kilami, aby mohol začať nový život. Výsledky sú vždy viac ako perfektné a po ročnej premene je štúdio plné emócií celej rodiny. Nedávno však zrejme nastal pre televíziu šok, keď sa dozvedeli o nechutnom podvode, ktorý sa deje za chrbtom relácie.

Šokujúce odhalenie priniesla diváčka Ľubka, ktorá upozornila na falošný profil stránky Extrémne premeny od neznámeho použivateľa. Ten sa totiž vzhľadom veľmi podobá na originálny, no keď ich požiadate o pomoc či jedálniček, začne sa nechutná komunikácia, v ktorej sa vypytujú intímne a nadmieru osobné otázky: „Nútia vás, aby ste im poslali nahé foto pod rúškom zanalyzovania vašej postavy, majú nemieste otázky, ako napr. ako vyzeráte tam dole. Aký máte strih…“ pohoršuje sa rozhorčene pani Ľubka. Ľudia sa na tejto podvodnej stránke namiesto pomoci dočkajú jedine poníženia a nepríjemností. Snáď čoskoro zasiahne aj televízia Markíza, aby sa falošný profil čo najskôr odstránil.

Diváčka odhalila nechutné praktiky falošnej stránky
Takto vyzerá výzva na falošnom profile

 

Obľúbená relácia musí čeliť hnusnému podvodu

Zdroj/Foto: facebook