Určite ste aj vy veľakrát skúšali pozerať medzi návrhmi na priateľstvo alebo vo „friends liste“ svojich kamarátov, či sa tam náhodou neobjaví nejaký nový čerstvý nezadaný úlovok, ktorý by ste mohli (samozrejme nie veľmi zúfalo) obšťastňovať svojou virtuálnou prítomnosťou. Avšak nech hľadáte ako chcete, po nezadaných ľuďoch ani stopy. My vám teraz ušetríme hodiny a hodiny prezeranie cudzích účtov a ukážeme vám malý trik, ktorý vám zaručí, že ich budete mať všetkých po kope! 

Mark Zuckerberg presne vedel, čo potrebujeme a vymyslel úžasný vyhľadávajúci nástroj s názvom Graph Search. Princíp tohto vyhľadávania spočíval v tom, že do vyhľadávača stačilo zadať napríklad „Single women who live in Slovakia and like swimming“ a tento čarovný nástroj vám okamžite vyhodil zoznam žien ktoré sú nezadané a žijú na Slovensku. Vyhľadávač sa však začal vo veľkom zneužívať na stalking a šikanu a Zuckerberg sa rozhodol obmedziť ho.

Nástroj však stále úplne nestratil svoj účel a stále sa dá použiť na vyhľadávanie slobodných žien. Skúste si zadať do vyhľadávača Facebooku napríklad: „single women near me“ alebo môžte skúsiť nájsť ženy vo svojom meste pomocou frázy „single women in Bratislava“. Z výsledku budete zaručene prekvapení!

Pokiaľ chcete zadať viac detailov, musíte na to ísť taktickejšie a obísť to cez špeciálny URL. Napríklad chcete nájsť slobodnú ženu z Trnavy, ktorá sa narodila v roku 1990. Stačí zadať nasledujúci link:

https://www.facebook.com/search/females/single/users/str/trnava/pages-named/residents/present/1990/date/users-born/intersect/

Zdroj/Foto: gphy, pixels, pixabay, maxpixels, facebook