Farma 13 sa dostáva do posledných, záverečných dní svojho vysielania, diváci si v televízii pozrú posledný duel a posledný týždeň pred veľkým LIVE finále. Udalosti nedávnych dní ale šokovali všetkých a fanúšikovia si všimli istý detail. 

Hospodár vyhodil zo statku Petra, nepostaral sa o morky, tie v noci premrzli a ráno uhynuli. Sluha zobral všetku zodpovednosť na seba a Mesut, ako farmár týždňa, odišiel za trest do duelu. Fanúšikovia ale volajú po spravodlivosti, vypadnúť mala podľa nich aj Stanka, tá sa súboju v aréne úspešne vyhýba od začiatku súťaže.

„Zasa sa tomu vyhla, nespravodlivosť. Keď Peťo vypadol za prvú chybu, čo urobil, mala ísť s Mesutom ako druhý duelant automaticky aj ona. Je takisto sluha, povinnosti majú rovnaké, za zvieratá sú zodpovední obaja, len oni si to automaticky rozdelili, že ona v kuchyni a on pri zvieratách, zhodujú sa diváci.

Už dávnejšie diváci zaznamenali, že akonáhle Stanke hrozí nebezpečenstvo duelu, buď zázračne ochorie, alebo ju bolí hlava, alebo je prechladnutá alebo sa stane niečo, čo ju „zachráni“. „Ako ona hovorí, že sa duelu nebojí. Hlavne, že hneď, ako vedela, že si ju Mesut chce zobrať, ak bežala za Dávidom a prosila ho, aby sa prihovoril Mesutovi.“

Ten má pritom rovnako ako Eva prsty v každej práci a „makal ako šrób“. „Tak keď si to nezaslúži Mesut, ona už dupľom nie. Veď sa do finále prevarila, najprv ju chránil Miro, keď sa nedalo, bolo jej strašne zle a potom si zasa zmotala Dávida s Peťom. Mali ju vyhodiť!“ majú v tom jasno všetci sledujúci.

Foto: VOYO, TV Markíza | Zdroj: Facebook, topky.sk