„Veni, vidi, vici“ ako povedal samotný Július Cézar – prišiel som, videl som, zvíťazil som. Podobný príbeh zažil mladučký, iba 22 ročnému Luis Felipe Alwim. Spolu so svojou priateľkou chcel strašne zažiť zápas brazílskej MMA, avšak čo čert nechcel- zápas zrušili! A preto sa Luis rozhodol bojovať sám!

Že je to príbeh ako z rozprávky? Tak to rozhodne! Súboj Carlosa Rufina a Claudineia Kalla bol zrušený vzhľadom na nesplnenie váhových limitov prvého menovaného. Luis sa chcel na zápas strašne dostať a preto sa rozhodol predávať pred vstupom koláče, vďaka ktorým si chcel kúpiť spolu s priateľkou lístok na zápas. Prišli však neskôr a teda museli minúť na lístok aj peniaze, čo mali našetrené! Avšak pred zápasom sa dozvedel, že súboj je zrušený!

Luis sa preto rozhodol, že keďže Carlos nespĺňal váhový limit, bojovať pôjde on sám! Bláznivý nápad? Luis je milovníkom bojových športov muay thai a jiu-jitsu, ktoré cvičí pod vedením trénera a bojovníka UFC Felipeho Silvu.

Po prvotných dohadovačkách sa celá situácia vyriešila a Luis stál po prvý krát v ringu proti len jeden jediný krát zdolanému zápasníkovi menom Kalla! A pri Luisovi v ten večer stáli všetci svätí, pretože zápas vybavil skutočne rýchlo a už v prvom kole dostal na lopatky svojho súpera!

MMA zápas

Jeho bláznivý večer sa však neskončil a aby to všetko zavŕšil „naporiadok“, ohol koleno pred svojou priateľkou a tú po svojom neskutočne skvelom výkone požiadal o ruku!

Zdroj/Foto: Instagram