Keď si myslíš, že filmové celebrity majú bezproblémový život, si na poriadnom omyle! Samozrejme, sú to tiež ľudia, takže je pochopiteľné, že ich niečo musí trápiť. Pozreli sme sa na ich fóbie a verte, niektoré sú vážne divné!  

Hviezda Snehulienky a ságy Twillight Kristen Stewart si kvôli úlohe musela zajazdiť na koňoch. Paradoxne, práve kone sú to, z čoho má táto hviezdička najväčší strach!

Spevák Justin Timberlake sa v rozhovore pre Britain´s Smash Hit´s priznal, že raz dokonca musel kvôli pavúkom v izbe volať recepciu! Je jasné že, jeho obľúbený film asi nebude Spiderman.

Kto by nepoznal poppovú star Britney Spears? Tá ma zas problémy z plazmy. V roku 2001 na  MTV VMAs musela ale túto fóbiu prekonať a vystupovať s pytónom. Uff, nepríjemné!

Jennifer Aniston – Takmer 50 ročná krásavica, ktorá ale stále nevyzerá na svoj vek, sa priznala, že má strach z lietania. Neznáša pocit pri vzlietaní, pretože nevie pochopiť, ako sa taký stroj môže dostať do vzduchu. Ufff, trocha weird, nemyslíte?

Keď sa povie Oprah, všetci vieme, o koho ide! Neuveríte ale, čoho sa naša čokoládka obáva. JE TO ŽUVAČKA! Ešte bizárnejši je dôvod, prečo sa žuvačiek začala báť. Žuvačka, ktorú dostala od starej mamy v detstve, vraj obsahovala priveľa ovocnej a mentolovej plnky!

Megan Fox – Jedna z najkrajších herečiek, má strach z tmy a papiera! Tmu chápeme, ale čo ten papier?

Prasatá! Prasatá, to je presne to, čoho sa obáva Orlando Bloom. Bravčovina asi nie je jeho prioritou.

Pamela Anderson, ktorú si všetci pamätajú ako krásnu plavčíčku, desia zrkadlá! Dokonca sa na seba samú nemôže pozerať ani v telke!

Zdroj/Foto: mirror.co.uk/google.com, youtube