Zadýchala sa aj pri najmenšej námahe, šaty do poroty Superstar jej už dlho museli upravovať na mieru a nohy mala opuchnuté tak veľmi, až jej bolo do plaču. Monika Bagárová tak musí byť rada, že svoje dievčatko už má doma, hoci šlo o predčasný pôrod. Prečo sa ale rozhodla rodiť cisárskym rezom? Odpoveď na túto otázku vykecal médiám jej kolega Leoš Mareš!

Malá Rumia Muradova, ktorá dostala meno po svojej uzbeckej starej matke, sa narodila 27. mája a Monika Bagárová tváričku svojho prvého dieťaťa ani trochu neskrýva. Už ju stihla svetu ukázať nielen prostredníctvom sociálnych sietí, ale aj v priamom prenose finále Superstar, ktorého sa zúčastnila „na diaľku“ cez videohovor.

Hoci mala Monika v pláne zúčastniť sa finále a až potom porodiť, dieťatko to celé zariadilo trochu inak. Problém bol v tom, že keďže sa Rumia vypýtala na svet predčasne, nebola v maternici otočená správnym smerom, teda hlavičkou dole. Pôrodníci preto nechceli nič riskovať, a tak po dohode so speváčkou pomohli bábätku cisárskym rezom. Bolo to podľa nich v tej chvíli najbezpečnejšie riešenie.

Zdroj: Evropa 2 | Foto: Instagram/bagarovamonika, TV Markíza