Kaylee Kapital pochádza z Kanady a cez aplikáciu Tinder sa spoznala s mužom, ktorý pracoval ako bezpečnostná stráž v nemocnici. Zo začiatku romantický muž, no po pár stretnutiach sa zmenil na poriadneho úchyla. Mladá krása sa dodnes nevie spamätať z tak bizarného rande.

Kanaďanka mala v rámci spoločenského života poriadne medzery. Chcela sa baviť a stretávať nových ľudí. Jej vysnívaný muž sa na prvých dvoch rande javil ako správny chlap. Na treťom rande sa Kaylee spýtal, či chce vidieť kde pracuje. Tá bez okolkov pritakala, nevediac čo príde.

Chlapík dievčinu previedol cez nemocnicu a zamieril priamo do márnice. ,,Potom otvorí jeden z mrazákov a vytiahne sladkú starú dámu a spýta sa: Už si niekedy videla mŕtve telo?“ uviedla vo videu zdesená kráska. Kým sa mladá žena snažila nepozerať sa na mŕtvolu a prestať sa triasť, jej priateľ sa pobavil na jej účet.

 television nbc scary dead hannibal GIF

Čerešničkou na torte bola šálka, do ktorej si nalial dezinfekciu na ruky. ,,Vypil to ľudia, vypil to! Myslím, že je psycho. Bolo to najšialenejšie rande v mojom živote,“ dodala na záver Kaylee.

Zdroj/Foto: facebook, youtube