Posledná časť relácie Extrémne premeny Slovensko sa niesla v  duchu prekonania psychických problémov. Iba 19-ročná Klaudia Belajová zajedala svoje starosti a  obklopovala sa kalorickým dobrotami. S príchodom trénera Maroša Molnára sa však všetko zmenilo!

 

Študentka strednej školy sa vďaka zlej životospráve a nulovému pohybu dostala na váhu 175 kilogramov! Klaudia totiž priznala sa obviňuje z rozvodu rodičov. Ako malé dievča to počula od vlastného otca, ktorý následne opustil ju aj jej mamu.

No sebavedomie chudnúcej ženy neustále klesalo a Maroš jej pripravil hviezdne prekvapenie, keď sa počas cvičenia pri nej objavil slávny Chris Powell osobne! Snažil sa jej prehovoriť do duše a opäť bola namotivovaná. No opäť zlyhala a tak sa pod nátlakom Molnára presťahovala do Bratislavy, zmenila školu a bola pod dozorom.

Pri finálnom vážení sa objavila usmiata slečna, ktorá aj napriek drine a zdravej životospráve mala strach z váhy. No nakoniec schudla neuveriteľných 77 kilogramov a dnes sa teší z dvojciferného čísla, a to 98 kilogramov. Klaudia chce totiž bojovať so svojimi démonmi a naučiť sa kontrolovať pri prejedaní sa. My jej držíme palce a pevne veríme, že sa jej váha nevráti späť a bude si život užívať naplno.

Klaudia kedysi

Klaudia dnes

Zdroj/Foto: Instagram, facebook, TV Markíza