Ubehol týždeň a my sme boli byť svedkami ďalšej veľkej premeny. Tentokrát sa stal hlavným hrdinom Marián Indrišek, ktorý rozhodne nedisponoval pevnou vôľou a citové vydieranie rodičov využíval na prejedanie sa. No s príchodom trénera Maroša Molnára dojedol svoju poslednú pizzu a vybral sa v ústrety novému životu!

Marián bol ako dvojročný chlapec adoptovaný a jeho rodičia mu dopriali všetko po čom túžil. Stal sa z neho rozmaznaný chlap, ktorý v 25.rokoch volal svojej mame pri každom probléme. Každé jedlo mu pripravovala mamička, pričom dlhé roky iba sedel za počítačom. Nevhodným životným štýlom sa mu tak podarilo ,,vypracovať sa“ na váhu 165,5 kilogramov.

Aj napriek tomu, že mal veľké reči, keď prišlo na cvičenie, do smiechu mu rozhodne nebolo. Dokonca sa priznal, že má pravidelne vyhodiť z okna všetky posilňovacie stroje vrátane svojho trénera Maroša. No jeho snúbenica sa stala jeho najväčšou motiváciou a opäť ho nakopla. Pri finálnom vážení sa objavil atraktívny muž, ktorý za rok schudol neuveriteľných 64 kilogramov. Jeho súčasná váha je tak 102 kilogramov, no Marián začína nový život a rozhodne mieni schudnúť minimálne ďalších desať kíl. My mu gratulujeme a držíme palce pri zhadzovaní ďalších kíl!

Kedysi

Dnes

Zdroj/Foto: Instagram, facebook