Život sa s niektorými ľuďmi naozaj nemazná a kladie im do cesty hrozné prekážky. Niekto trpí vážnou chorobou iný zasa nemá peniaze na to, aby si zabezpečil základné potreby pre život. Vo videu, ktoré vám prinášam uvidíte ženu, ktorá má ťažký život, no vďaka tomuto sa jej podarí vyriešiť svoju situáciu!

Deanna je matka dvoch školopovinných detí, o ktoré sa stará úplne sama. Pracuje v americkej kaviarničke s názvom Coffee Bean and Tea Leaf, no i napriek práci, ktorú má, jej život nieje vôbec ľahký. Okrem toho, že potrebuje platiť svojim deťom školné, jej diagnostikovali aj zákernú rakovinu.

Jedného dňa, však v práci dostala za úlohu zaškoliť nového zamestnanca, no bol v tom háčik! Pracovníkom, ktorého mala zaučiť nebol nikto iný ako zamaskovaný, generálny riaditeľ kaviarne. Ten sa jej pokúšal robiť celý deň naprieky, aby to vyzeralo dôveryhodne a chcel taktiež zistiť, či bude mať Deanna na to všetko pevnú vôľu. Tá sa ale ukázala ako úžasný človek a nemala problém to svojmu ,, novému kolegovi“ viackrát všetko vysvetliť. Ako tam čas bežal v priebehu práce sa mu zdôverila aké to má ťažké a čo všetko ju trápi, že šéf sa rozhodol ukončiť to divadielko, pretože ostal dojatý a ponúkol jej finančnú pomoc na liečbu rakoviny ale taktiež i peniaze nato, aby mohli jej deti kvalitne študovať!

Toto video vám ukáže, aké krásne je to, keď si jeden druhému pomáhame a i keď je dnešná doba veľmi negatívna a skeptická, nájdu sa i dobrý ľudia!

https://www.youtube.com/watch?v=NAnDnyQ7bwU

Zdroj/Foto: en.newsner.com, youtube