Luna je už z hry o 75-tisíc eur vonku a ako sa zdá, má poriadne podrezaný jazyk. Nedávno sa vyjadrila k Matúšovi, na paškál si vzala aj kamarátku Stanku či Mišku, s ktorou nemala bohvieaký vzťah. 

Bývalý finalista Lukáš privítal na svojom YouTubovom kanáli vypadnutú Lunu, tá nemala problém poprezrádať kadejaké pikantnosti 🙂 V štúdiu s Martinom Šmahelom sa vyjadrovala aj na adresu Stanky.

,,So Stankou sme sa veľmi zblížili za posledné obdobie. Ona je super len je ľahko ovplyvniteľná ostatnými. Čiže, keď som s ňou bola sama, tak… Navzájom sme sa pozitívne ovplyvnili,“ povedala.

Neopomenula ani Mišku, s tou nevychádzala dobre a nie je tajomstvom, že ju z hry chcela čím skôr dostať.

,,Na ňu sa mi ľahko-ťažko spomína. Neviem si doteraz urobiť názor, lebo sa mi to na farme bilo. Áno! Nie! Áno! Nie! Potom tam prišla Naty za mnou s plačom, vtedy mi pukli nervy, mne bolo tak ľúto Naty, keď prišla za mnou. Ja to tak nemám rada, keď sa človek stará do vecí, do ktorých ich nič nie je, ako ona do vzťahu jej a Mesuta. Do toho jej absolútne nič nebolo. To, že má názor, aj ja mám názor, ale nikoho to nezaujíma,“ dodala dredatá Tik Tokerka.

Farmu X-tra s Lunou si pozriete >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, TV Markíza