Svet sa najmä kvôli Instagramu zmenil na nepoznanie. Každý sa pri pohľade na dokonalé fotografie ľudí na sociálnych sieťach snaží dosiahnuť rovnaký výsledok, zanechať dojem. To ale nie je prípad krásnej Sarah Nicole Landry (34).

Tejto žene, matke troch detí, sa po tehotenstvách nazberalo viac nadbytočných kíl, ako by si predstavovala. „Keď som sa odvážila a zbadala som 113 kíl, bola som absolútne zhrozená,“ vtedy si povedala a dosť. Rozhodla sa so svojim telom niečo spraviť a chudnúť bez nezdravých diét. Každopádne pri vedení domácnosti s tromi deťmi, nie vždy bolo jednoduché si nájsť čas pre seba a pre cvičenie. Mladá mamička to ale nevzdala a schudla neuveriteľných 50 kíl.

V akomkoľvek oblečení s dokonalou tvárou a dlhými blond vlasmi vyzerala úchvatne, pod ním jej telo ukázalo každé jedno strie a celulitídu. Mnohé ženy by sa za to hanbili a nikdy by ich svetu neukázali. To ale Sarah absolútne netrápi. Na svojej sociálnej sieti pridáva nahé fotografie svojho tela či v plavkách ako si aj napriek nedokonalostiam užíva život so svojou rodinou, veď to je najdôležitejšie.

Viac fotografii si pozriete TU!

Zdroj: Instagram/thebirdspapaya