Určite poznáte vo svojom okolí minimálne jednu ženu, ktorá nie je spokojná so svojou postavou a snaží sa robiť všetko pre to, aby sa zmenila. Neúspešné diéty striedajú sťažovanie sa na to, že nech robí čokoľvek, nedokáže schudnúť. No keď sa chce, vždy sa niečo robiť dá. Príkladom je aj Holly!

Holly Pernice odjakživa bojuje s kilami navyše. V mladosti sa dokonca zranila, kvôli čomu mala problém s akýmkoľvek pohybom, tak na seba trochu zanevrela a jej najlepším priateľom sa stalo jedlo. Prestala chodiť von, všetok čas trávila jedením, až sa dostala na váhu 136 kíl. Tento okamih v nej niečo zlomil, a tak sa rozhodla konečne so sebou niečo robiť. Začala jesť menšie porcie, strážila si kalórie a jedla zdravo. Sem-tam si však dopriala aj malý keksík, ktorý si však vychutnala oveľa viac než kedysi. Cestu autom vymenila za chôdzu pešo, zaobstarala si psíka, s ktorým chodila na prechádzky a časom si kúpila aj bežiaci pás a bicykel. Podarilo sa jej schudnúť krásnych 43 kíl, no pokračuje ďalej. Konečne jej pohyb a chodenie po schodoch nespôsobuje bolesť. A čo je lepšie, nemusí nakupovať v oddelení nadrozmerných veľkostí, ale môže si kúpiť na seba takmer čokoľvek, čo sa jej páči.

Holly sa rozhodla so svojou premenou podeliť aj na Instagrame, kde sa stala motiváciou pre ľudí, ktorí majú taktiež problémy s hmotnosťou. Nech sa stane motiváciou aj pre vás! 🙂

 

 

 

Zdroj/Foto: Instagram, womenshealthmag.com