John Edmonds z Arizony si už roky nevie dať rady z návštevníkmi jeho ranča. Pravidelne ho terorizujú mimozemšťania a situácia už dospela do rozhodnutia, že ho predá. 9, 67-árový pozemok ponúka za 5 miliónov dolárov, keďže ranč je na jednej strane výnimočným miestom, ale na druhej strane pôsobí naozaj strašidelne. John tam už totiž zabil 19 mimozemšťanov, ktorí ho chcú vraj zničiť.

 

Scény ako z hororu sú u Edmondsovcov na dennom poriadku. Ich ranč vraj pravidelne ohrozujú mimozemšťania a nepomáha ani ich vraždenie. John s rodinou sa do tohto domu presťahoval ešte v roku 1995 a za ten čas vraj získal také skúsenosti, o ktorých sa mnohým z nás ani nesníva.

Život na vidieku si vybral kvôli pokoju, no práve ten odvtedy nemajú. Na ich ranči a v jeho blízkom okolí sa podľa jeho slov dejú paranomormálne javy a nepomáha ani samurajský meč, ktorým sa ich rozhodol vyhubiť. Dokopy zabil už 19 mimozemšťanov tzv. jedným sekom. Vraj iba takto je to účinné, lebo ak by to trvalo dlhšie, agresívne tvory si privolávajú z vesmíru posily na pomoc.

Paranormálny jav alebo dážď???

Jeho predstava bola úplne iná. Myslel si, že bývanie na vidieku mu prinesie krásne chvíle s jeho koňmi, no odvtedy sa jeho život nesie v znamení ustavičných súbojov. Už v ten deň, keď sa na ranč nasťahovali, zistil, že niečo tam nie je v poriadku. Okolo domu videl náhodne sa otvárajúce čudesné portály a odvtedy sa to iba stupňuje. Po čase dokonca zhypnotizovali jeho manželku a následne sa ju snažili odviezť na vesmírnej lodi. Nuž, neostáva nám zrejme nič iné, len Johnovi tento príbeh uveriť 🙂

 

Toto mu mimozemšťania spôsobili

 

John Edmonds

Zdroj/Foto: globalnews.ca, facebook